Nowa restauracja The Mexican mieści się przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie. Lokal ruszył w sobotę 1 lutego 2020 r. To siódmy w kraju casual dining w stylu meksykańskim firmy Mex Polska.

The Mexican to restauracje z segmentu casual dining. Oferta kulinarna opiera się na oryginalnych recepturach kuchni meksykańskiej. Wystrój w stylu meksykańskim – ściany w ciepłym pomarańczowym kolorze, bujna roślinność, tryskające fontanny, powiewające flagi i proporczyki – tworzą radosny nastrój meksykańskiego pueblo. W restauracjach muzykę na żywo wykonują prawdziwi Mariachi.

Kuchnia Meksyku kojarzy się głównie z takimi daniami, jak: burrito, enchiladas, quesadilla, czy chimichanga. Wszystkie znajdują się w menu i serwowane w wersji łagodnej, ostrzejszej lub bardzo ostrej.

The Mexican to restauracje z niespodziankami. Wśród nich znajduje się m.in. sernik serwowany przez Zorro przy akompaniamencie dynamicznej muzyki i wystrzałach z pistoletów. Zamówienie Margarity Grande skutkuje fotografią wydrukowaną na specjalnym papierze z podpisem WANTED, powieszoną, za zgodą gościa, pod sufitem lokalu.

W ofercie są też niespodzianki urodzinowe oraz  specjalna oferta dla najmłodszych.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA