Seić Biesiadowo uruchomiła 11 września nową pizzerię przy ul. Kościuszki w Gostyninie. Marka jest trzecią co do wielkości siecią pizzerii w Polsce, po Da Grasso i Telepizzy. Obecnie na rynku funkcjonuje blisko 100 lokali pod tym szyldem.

Pizzerie działają w jednym z największych w Polsce systemów franczyzowych. Wielu franczyzobiorców prowadzi już po kilka własnych lokali. Osobom przystępującym do sieci Biesiadowo zapewnia pomoc oraz  wsparcie podczas otwierania lokalu, jak i w trakcie prowadzenia działalności.

Właścicielem sieci Biesiadowo jest firma Wojtex. W jej portfolio znajduje się także sieć pizzerii Crazy Piramid Pizza. Na potrzeby obu sieci została stworzona specjalistyczna hurtownia, która zaopatruje lokale w sprzęt oraz produkty spożywcze.

Przewidywany koszt inwestycji przy lokalu o powierzchni 70 mkw to co najmniej 42 tys. zł. Miesięczna opłata franczyzowa to 1000 zł netto. Pizzerię może założyć każdy, sieć nie wymaga bowiem od partnerów doświadczenia w branży gastronomicznej. Podstawowym kryterium jest posiadanie lokalu o wymaganej powierzchni.

Red.

Print Friendly, PDF & Email

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

CAPTCHA